ING Bank v ČR povede od července Eva Bučová

|
Zdroj: ING Bank ČR

Novou generální ředitelkou ING Bank v Česku se od července stane dosavadní ředitelka pro korporátní klienty a předsedkyně výboru pro udržitelnost Eva Bučová. Její předchůdce Erik Fortgens, který banku vedl od začátku roku 2022, byl v červnu 2024 jmenován ředitelem korporátního bankovnictví ING pro region střední a východní Evropy.

Bučová od roku 2002 působila na různých pozicích v ING v Česku i v zahraničí, později pracovala v Erste Bank a v Evropské investiční bance. Do ING se vrátila v roce 2017, od roku 2022 vedla sektor, který pečuje o korporátní klienty. „Společně se skvělým českým týmem budeme i nadále pokračovat v prohlubování našich dlouholetých vztahů s tuzemskými a mezinárodními společnostmi a finančními institucemi,“ uvedla Bučová.

ING je globální finanční instituce s evropskou základnou, která nabízí bankovní služby prostřednictvím své provozní společnosti ING Bank. V Česku ING Bank působí od roku 1992. Od roku 2022 přestala poskytovat služby osobního bankovnictví, nadále nabízí služby podnikové sféře.

Zdroj: ČTK