Magazín Innovation ocenil TOP manažery roku 2024

|

Magazín Innovation ve spolupráci s dalšími odbornými tituly mediální skupiny A11 připravil první ročník ocenění TOP manažeři roku 2024 podle magazínu Innovation. Odborným garantem se stal časopis Profi HR. Vítězové ocenění převzali ve speciální relaci televizního pořadu Dobrý večer s A11. (Foto: Jan Branč)

Již deset let přináší časopis Innovation příběhy českých manažerek a manažerů a rozhovory s úspěšnými podnikatelkami a podnikateli. Cílem žebříčku TOP manažeři roku 2024 podle magazínu Innovation je ocenit práci úspěšných osobností z řad podnikatelů a lídrů a jejich týmů. Letošní první ročník ocenění TOP manažeři magazínu Innovation akcentoval nástup moderních technologií a trendů v managementu.

„Chceme v rámci našeho ocenění Top manažeři 2024 podle magazínu Innovation upozornit na výjimečné manažery, kteří něco dokázali a prokázali své osobní kvality a odvahu, s níž se pouští neustále do nových projektů. Odvaha ve vedení firmy a řízení zaměstnanců není pouze o schopnosti přijmout rizika a rozhodovat se ve složitých situacích. Odvaha manažera a podnikatele zahrnuje i umění přiznat si vlastní chyby, otevřeně komunikovat a pracovat na sobě. To z něj dělá respektovaného lídra, který buduje zdravé pracovní vztahy a umožňuje firmě dosahovat dlouhodobého úspěchu,“ komentuje vyhlášení prvního ročníku ocenění Áda Zajíčková, Head of Key Account Managers ve společnosti A11.

„Odvaha se projevuje v jejich každodenním rozhodování. Dávat zpětnou vazbu, řešit konflikty a náročné situace vyžaduje odvahu a odhodlání. Jde o velké téma, které se nedá naučit z knih. Souvisí s emoční inteligencí a ochotě na sobě pracovat. Manažeři a šéfové firem přitom denně čelí rozhodnutí, kde je odvaha potřeba. Musí proto na sobě neustále pracovat a překonávat limity. Jedině tak mohou posouvat své možnosti a dosahovat větších úspěchů ve vedení svých firem,“ doplňuje Jana Chuchvalcová, šéfredaktorka magazínu Innovation.

Partnerem ocenění TOP manažeři 2024 podle magazínu Innovation je Moravskoslezský kraj. Kategorie a vítězové ocenění TOP manažeři roku 2024 podle magazínu Innovation:

DEVELOPMENT & DESIGN
PaedDr. Petr Paksi, DBA
majitel a jednatel
JAP Future s.r.o.
OBCHOD & SLUŽBY
Ing. Pavel Sehnal
majitel a generální ředitel
SPGroup a.s.
VZDĚLÁVÁNÍ
Jiří Ziegler
ředitel
EDUroute s.r.o.
ENERGETIKA
Cyril Svozil ml.
předseda správní rady a ředitel
Fenix Group a.s., AERS s.r.o.
AUTOMOTIVE
Michal Hornák
jednatel
WITTE Automotive Czechia
BIORAFINERIE & BIOMASA
Ing. Kateřina Kupková
generální ředitelka a předsedkyně představenstva
Lenzing Biocel Paskov a.s.
HR & MARKETING
Mgr. Pavel Čihák
ředitel marketingu a lidských zdrojů
Spořitelní družstvo NEY
ZDRAVOTNICTVÍ
MUDr. Pavel Smažík
majitel
Herbai a.s. (Herbadent)
Speciální ocenění za mimořádný přínos pro společnost v oblastech ROZVOJ & INOVACE & RŮST A UDRŽITELNOST
Ing. Simona Myslikovjanová, Ph.D., MBA, MBE
CEO a majitelka
SiMyCo s.r.o.
TOP MANAŽERKA ROKU 2024
Ing. Ivana Šachová
majitelka
SILEX spol. s r.o. (SCANquilt)
TOP MANAŽER ROKU 2024
Cyril Svozil
zakladatel a majitel
Fenix Group a.s.