Prémiový časopis Estate & Business má nově televizní pořad. První díl odvysílá už 4. února televize A11

|

Prémiovou značku Estate & Business, která momentálně zahrnuje tištěný časopis a web, doplňuje od února televizní pořad Estate & Business Magazín vysílaný televizí A11 vždy v neděli jednou za dva týdny.

„Každý z nás někde bydlí. A tyto domy a byty musel nejprve navrhnout nějaký architekt. Stejně jako to, čím se v našem domově obklopíme, je dílem řady designerů. Chceme televizním divákům přiblížit příběhy lidí, které svým způsobem znají ze svých domovů, ze svého okolí, ale mnohdy ani netuší, co vše jejich práci ovlivňuje a co na cestě za finální podobou svého díla musejí udělat,“ přibližuje dramaturgii pořadu Monika Ginterová, šéfredaktorka magazínu Estate & Business a současně také moderátorka nového stejnojmenného pořadu.

Pořad Estate & Business Magazín bude mít premiéru v neděli 4. února v 17:40. Bude také k dispozici také ve formě podcastu.

Tištěný Estate & Business je TOP magazínem na českém trhu. Přináší ucelené a propojené informace o dění v developmentu, současné architektuře či designu, o ekonomické situaci v těchto odvětvích a lidech z oboru. Výjimečný koncept je postaven na přímém zapojení odborníků z významných institucí, předních developerských společností, respektovaných architektů a designérů, představitelů byznysu, finančních institucí nebo odborné veřejnosti.

Všechny tyto příběhy rozmanitých osobností budou tváří televizního pořadu, který chce inspirovat i fascinovat zároveň, a nabídnout mnohdy nezvyklé pohledy na architekturu, development, design či umění ve všech možných podobách.

Cíl propojovat rozmanité osobnosti, odborníky a profesionály svého oboru naplňuje nejen časopis samotný, ale také web, newsletter a pravidelná osobní setkávání, která probíhají na nejexkluzivnějších místech, například v uznávaných galeriích či designových showroomech světových značek. Právě toto uskupení nyní efektivně doplňuje nový pořad televize A11 Estate & Business Magazín.

Zdroj: TZ A11