Skupina Direct family má nově Social Impact Partnera

|

Do rostoucí skupiny Direct family Pavla Řeháka přichází v červnu posila v podobě Branislava Jakaboviče, který nastupuje na nově vytvořenou pozici Social Impact Partner. V rámci ní zastřeší Direct nadaci a veškeré sociální projekty skupiny. Jeho hlavním úkolem bude posílit dopad nadačních aktivit a veškerých sociálních projektů napříč celou skupinou, která dnes zahrnuje Direct pojišťovnu, Direct auto, Fidoo, Birne a zmiňovanou Direct nadaci. 

„Braňo přichází v okamžiku, kdy skupina Direct skokově roste. A právě díky růstu byznysu se můžeme ještě více zaměřit na projekty, které mění svět kolem nás k lepšímu. Ostatně proto také Direct vzniknul. Jsem moc rád, že mezi nás přichází zkušený profesionál a člověk, pro kterého je stejně jako pro nás důležité, aby bylo Česko lepším místem pro život,“ říká Pavel Řehák, zakladatel Direct family.

Branislav Jakabovič se již více než 25 let zaměřuje na projekty, které přinášejí pozitivní změnu do společnosti, ať už jde o pomoc talentovaným lidem nalézt a naplnit svůj potenciál nebo o podporu budování mostů mezi sektory, zeměmi či nejrůznějšími částmi společnosti. 

Téměř 10 let působil jako konzultant ve společnosti McKinsey&Co., v pojišťovně Kooperativa byl zodpovědný za strategii a transformaci společnosti. V předchozích letech také zakládal, vedl či působil ve správních radách několika vzdělávacích organizací v Česku i na Slovensku, včetně LEAF, LEAF Academy, Mentória, Učitel naživo nebo AIESEC Slovensko. 

Zdroj: Bára Štanglová, profihr.cz