Taylor Wessing potvrzuje nové strategické partnerství s přední španělskou advokátní kanceláří ECIJA

|

Nové strategické partnerství uzavřené mezi advokátní kanceláří Taylor Wessing a ECIJA rozšiřuje svou kompetitivní nabídku pro mezinárodní klienty, kteří se zaměřují na oblast TMC, Life sciences & zdravotnictví v Evropě, ale i zbytku světa.

Advokátní kancelář Taylor Wessing, známá pro své vynikající odborné znalosti v oblastech TMC, Life sciences & zdravotnictví, Real Estate, Infrastructure & Energy a Private Wealth, vstoupila do nového strategického partnerství, jehož cílem je podpořit klienty, kteří působí a expandují ve Španělsku, Portugalsku a trzích Latinské Ameriky.

Raimund Cancola, řídící partner Taylor Wessing CEE

ECIJA je přední advokátní kancelář ve Španělsku a Portugalsku. Vyniká svou mimořádnou odborností na oblast TMT a zároveň patří mezi nejvíce inovativní advokátní kanceláře v kontinentální Evropě.

Spolupráce dvou advokátních kanceláří, které mají vynikající pověst v právním odvětví a v posledních letech vykazují trvalý růst, je odpovědí na pokračující investice, inovace a expanze společností z oblastí TMT a Life sciences po celém světě. Tyto společnosti mohou těžit z podpory silné sítě odborníků se znalostmi z jednotlivých oblastí a nyní v pěti hlavních jurisdikcích v Evropě i mimo ni.

Řídící partner Taylor Wessing CEE Raimund Cancola ke spolupráci dodává: „Španělsko a Portugalsko jsou důležité země pro naše klienty a jejich obchodní zájmy. Expandování je součástí naší strategie, jejímž cílem je podporovat naše klienty v jejich klíčových oblastech a poskytovat poradenství všude tam, kde investují.“

Řídící partner ECIJA Alejandro Touriño

Předseda ECIJA Hugo Écija řekl: „Toto partnerství potvrzuje náš závazek upevnit si naši pozici jako mezinárodní firmy a jako průkopníka v digitální ekonomice.“

„Vidíme obrovskou příležitost v možnosti vstoupit na tento trh a také k vytvoření vedoucího postavení v oblasti TMT. V Taylor Wessing jsme nalezli partnera, se kterým sdílíme strategii, hodnoty a naší firemní kulturu,” doplňuje řídící partner ECIJA Alejandro Touriño.

Nové strategické partnerství mezi Taylor Wessing a ECIJA vytvoří společnou síť více jako 3000 odborníků a 500 partnerů v 62 pobočkách a 33 jurisdikcí napříč světem.